Opiekun osób starszych

Oferta pracy

Oferujemy pracę jako Opiekun osób starszych w Domu Opieki Leśna Góra, osobie posiadającej kwalifikacje opiekuna medycznego. ( Dyplom Opiekuna Medycznego lub Świadectwo ukończenia kursu kwalifikacyjnego Opiekuna Medycznego – zakończonego zdanym egzaminem) bądź osoby chętnej do przyuczenia w zawodzie opiekuna.

Poszukujemy osoby życzliwej, serdecznej i troskliwej która lubi pracować wśród osób starszych z deficytami w samo-opiece.

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, lub umowa-zlecenie jako praca dodatkowa.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

– Praca od 7 do 19 bądź od 19 do 7.
– Najważniejsze obowiązki opiekunki/opiekuna należą:
– pomoc mieszkańcom w czynnościach higieniczno-pielęgnacyjnych
– pomoc mieszkańcom w podstawowych czynnościach życiowych
– karmienie i dopajanie mieszkańców
– doglądanie mieszkańców
– spacery z mieszkańcami

WYMAGANIA:

– uczciwość, sumienność
– empatia, cierpliwość
– wyrozumiałość i szacunek wobec osób w podeszłym wieku
– kultura osobista. Praca w miłym gronie

Chętnych proszę o kontakt telefoniczny 606-976-031.

DODATKOWE DANE KONTAKTOWE

Numer telefonu: +48 606976031
Osoba do kontaktu: Beata Deptuła

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV na mail kontakt@domopiekilesnagora.pl