Praca na magazynie w sklepie internetowym

Oferta pracy

Stanowisko: Pracownik Magazynu w sklepie internetowym
Miejsce pracy: Elizówka/Lublin

Obowiązki:

  • kompletowanie zamówień,
  • pakowanie zamówień,
  • sprawdzanie stanu towarów przed zapakowaniem, meldowanie o ewentualnych uszkodzeniach lub brakach,
  • przyjmowanie dostaw na magazyn,
  • sprawdzanie produktów pod względem jakościowym i ilościowym,
  • rozkładanie towarów na magazynie,
  • wydawanie przesyłek kurierowi,
  • dbanie o porządek na magazynie,

Wymagania:

  • status studenta
  • Dokładność i systematyczność
  • Dyspozycyjność w godzinach 8-16 od pon do pt – w czasie wzmożonego okresu (listopad-grudzień możliwość pracy w weekend)
  • Punktualność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość programu Baselinker będzie dodatkowym atutem jednak nie jest to warunek konieczny

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: w zależności od ilości przepracowanych godzin – nie mniej niż 40h/tydz
  • stawka godzinowa: 24 zł brutto
  • pełne szkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym zespole,
  • możliwość zdobywania nowego doświadczenia,
  • możliwość pracy w weekendy,

Jeśli nie masz doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy.

Dane kontaktowe:

Osoba kontaktowa: Anna

rekrutacja.firmabiuro@gmail.com

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV za pomocą opcji APLIKUJ na stronie lub bezpośrednio na adres rekrutacja.firmabiuro@gmail.com

Prosimy o dodanie do CV klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: