Poszukujemy Pomocnika do Firmy Zarządzającej Najmem

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    20,00 zł - 25,00 zł / godzina
  • Typ umowy:
    Umowa zlecenie
  • Dodano:
    9 miesięcy temu
  • Kategoria:
    Inne
  • Termin ważności:
    6 września 2023
  • Rodzaj pracy:

Rozmawiamy w 3 językach (PL, UA, RU).

*Якщо Ви розмовляєте лише українською або ж російською мовами ця пропозиція роботи теж Вам підійде. Зателефонуйте під вказаний в оголошенні номер щоб отримати всі деталі.

Jesteśmy firmą zajmującą się zarządzaniem najmem nieruchomości, poszukującą osoby dołączającej do naszego zespołu jako Pomocnik. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, samodzielną, oraz chętną do nauki i pracy w dynamicznym środowisku, to ta oferta może być dla Ciebie!

Stanowisko: Pomocnik w Zarządzaniu Najmem (Warszawa)

Zakres obowiązków:

1. Drobne zadania, np. dorabianie kluczy dla najemców i właścicieli nieruchomości.

2. Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z fachowcami w celu organizacji napraw oraz konserwacji nieruchomości.

3. Skręcanie mebli (czasami)

4. Wspieranie zespołu w codziennych zadaniach związanych z zarządzaniem najmem.

Wymagania:

1. Odpowiedzialność, punktualność, i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

2. Zdolność do nawiązywania relacji z fachowcami i skuteczne koordynowanie napraw.

3. Samodzielność w wykonywaniu drobnych napraw i montażu mebli.

4. Chęć do nauki i rozwijania swoich umiejętności.

5. Mile widziani studenci

Oferujemy:

1. Wynagrodzenie w wysokości 25 brutto (netto dla studenta) zł za godzinę.

2. Elastyczny grafik pracy, który można dostosować do innych zobowiązań.

3. Możliwość zdobycia doświadczenia w branży zarządzania najmem nieruchomości.

4. Przyjazne i wsparcie środowisko pracy.

5. Możliwość rozwoju zawodowego.

Jak aplikować:

Jeśli jesteś zainteresowany(a) tym stanowiskiem i spełniasz wymagania, prześlij swoje CV / napisz do nas / zadzwoń pod nr podany na OLX.

Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Wszystkim kandydatom, których aplikacje spełnią nasze wymagania, odpowiemy w celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną.

Mamy nadzieję, że dołączysz do naszego zespołu i razem będziemy dążyć do zapewnienia najwyższej jakości usług w zarządzaniu najmem nieruchomości.

W razie pytań – proszę o kontakt.

Z poważaniem,

Zespół Flatly