Praca dla Inżyniera PLC – Programisty w Holandii

Oferta pracy dla Programisty PLC

Firma ABC Work (licencja nr 12912) – Poszukujemy programistów PLC dla naszych holenderskich partnerów. Oferta skierowana jest do osób z terenów całej Polski.

PROGRAMISTA / INŻYNIER PLC

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:

  • Obowiązki na stanowisku Inżyniera/Programisty PLC podawane są podczas rozmowy rekrutacyjnej z uwagi na wiele ofert od różnych pracodawców.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Programisty PLC
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane posiadanie prawa jazdy i/lub środka transportu
  • Odpowiedzialność, dokładność
  • Motywacja i zaangażowanie do pracy

Oferujemy:

  • Korzystne wynagrodzenie (stawki podawane są podczas rozmowy rekrutacyjnej)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z holenderską firmą
  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie
  • Wsparcie i opiekę polskiego koordynatra
  • Pomoc w przygotowaniu wyjazdu do pracy

Oferta pracy przeznaczona dla osób z doświadczeniem na powyższym stanowisku. Każda kandydatura jest rozpatrywana indywidualnie. Zachęcamy do aplikowania swojego CV.