Praca w nowo budowanym Markecie!!!

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    1,00 zł
  • Typ umowy:
    Umowa o pracę
  • Dodano:
    2 miesiące temu
  • Kategoria:
    Praca Fizyczna
  • Termin ważności:
    11 sierpnia 2024
  • Rodzaj pracy:
DINO POLSKA S.A. POSZUKUJE KASJERA/SPRZEDAWCY DO NOWO BUDOWANEGO SKLEPU W MIEJSCOWOŚCI OLEŚNICA !

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w Dino Polska S.A.!

Opis stanowiska:

– Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
– Przygotowywanie towaru do sprzedaży
– Wykładanie towaru na półki
– Dbanie o porządek i czystość w sklepie
– Udzielanie informacji klientom
– Realizacja innych zadań zleconych przez przełożonego

Co oferujemy:
–2 zmianowy system pracy,
-stabilność zatrudnienia- umowa o pracę,
-niezbędne szkolenia
-możliwość rozwoju- możliwości awansu wewnętrznego.
-atrakcyjne benefity( ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, możliwość otrzymania pożyczki),

Nie wymagamy doświadczenia, ważne jest zaangażowanie oraz chęć pracy!

Zapraszamy do współpracy!

Aby aplikować prosimy o kontakt telefoniczny.

Numer telefonu: +48 887 343 457