Pracownik biurowy z językiem niemieckim

Oferta pracy

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Naszym Klientem jest firma specjalizująca się w przemyśle ciężkim, wykonująca zlecenia w rożnych krajach Europy.

Obowiązki

  • Prace administracyjno-biurowe.
  • Tłumaczenie dokumentów.
  • Kontakt z niemieckimi urzędami i kontrahentami.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.
  • Zdolności interpersonalne niezbędne w kontakcie z klientem.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • umowa o pracę,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • koleżeńska atmosfera.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą opcji Aplikuj CV.