Pracownik budowlany / Hydraulik / glazurnik / elektryk / murarz

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    do negocjacji
  • Typ umowy:
    Umowa o pracę
  • Dodano:
    4 miesiące temu
  • Kategoria:
    Praca w Budownictwie
  • Termin ważności:
    28 stycznia 2024
  • Rodzaj pracy:

Firma Jujo sp. zo.o. Poszukuje pracowników budowlanych do remontów lokali mieszkalnych oraz budowy domów.

Na stanowiska:

  • Malarz
  • Tynkarz
  • Glazurnik
  • Hydraulik
  • Elektryk
  • Murarz
  • Spec. od elewacji
  • Spec. od wykończenia wnętrz

Praca na terenie Trójmiasta.

Twoje zadania:

– Wykończenie wnętrz lub zewnętrznych części budynków zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

– Praca z nowoczesnymi materiałami i technologiami.

– Tworzenie unikatowych i estetycznych przestrzeni mieszkalnych oraz komercyjnych.

– Aktywny udział w procesie projektowym, od koncepcji po realizację.

Wymagania:

– Minimum 2 lata doświadczenia na budowie.

– Znajomość aktualnych technik w branży.

– Precyzja, kreatywność i zmysł estetyczny.

– Dobra organizacja pracy i zdolność do pracy w zespole.

Dodatkowe atuty:

– Doświadczenie w pracy z wysokiej klasy materiałami wykończeniowymi.

– Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

– Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

– Możliwość pracy nad innowacyjnymi projektami, które zmieniają oblicze Trójmiasta.

– Rozwój zawodowy i doskonalenie umiejętności pod okiem ekspertów.

– Elastyczne godziny pracy, z poszanowaniem równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.

– Przyjazne środowisko pracy w zespole pasjonatów.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz tworzyć z nami wyjątkowe przestrzenie, aplikuj już dziś!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta to prosimy o kontakt: +48**********42

Prosimy o dodanie do CV klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: