Pracownik Produkcji/Mechanik

  • Wynagrodzenie:
    3 010,00 zł
  • Typ umowy:
    Umowa o pracę
  • Dodano:
    2 lata temu
  • Kategoria:
    Praca na Produkcji
  • Termin ważności:
    14 października 2022
  • Rodzaj pracy:

POSZUKIWANY: Pracownik Produkcji/Mechanik

MIEJSCE PRACY: Machowa (woj.Podkarpackie) – 20 km od Tarnowa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca przy produkcji doniczek ceramicznych, realizacja planu produkcyjnego
  • kontrola jakości wytwarzanych elementów
  • dbałość o optymalne wykorzystywanie zasobów, materiałów produkcyjnych
  • obsługa/naprawa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • dbanie o ład i porządek na hali produkcyjnej oraz przestrzeganie zasad BHP

WYMAGANIA:

  • umiejętność posługiwania się narzędziami / elektronarzędziami
  • dbałość o powierzony sprzęt
  • gotowość do pracy na pełny etat w trybie dwuzmianowym (6-14, 14-22)
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane podstawowa znajomość mechaniki oraz uprawnienie na wózek widłowy

OFERUJEMY:

  • legalną pracę w oparciu na umowę o pracę (po 3 miesięcznym okresie próbnym na umowie zlecenia)
  • zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie (19,70zł/h brutto w okresie próbnym; na umowie = ustalane w zależności od doświadczenia + premie)
  • wolne weekendy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na mail: sekretariat@cge.net.pl

Prosimy o dodanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CGE Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Lokalizacja

Ta praca wygasła.