Pracownik Produkcji

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    do negocjacji / brutto miesięcznie
  • Typ umowy:
    Umowa o pracę
  • Dodano:
    6 lat temu
  • Kategoria:
    Praca na Produkcji
  • Termin ważności:
    Otwarty
  • Rodzaj pracy:

Oferta pracy

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Dla naszego klienta – międzynarodowej, renomowanej firmy produkcyjnej – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. PP/18

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – wystarczą chęci do pracy i gotowość do szkoleń!

OBOWIĄZKI:

  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • kontrola i rejestracja wybranych parametrów produkcyjnych,
  • obsługa systemów produkcyjnych,
  • bieżące wsparcie produkcji.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • motywacja i chęci do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w pracy na produkcji.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę bezpośrednio z firmą,
  • szkolenia związane ze stanowiskiem pracy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • dodatkowe benefity z funduszu świadczeń socjalnych,
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: info@talentpartners.pl

Dodatkowe dane kontaktowe

  • Numer telefonu: 32 307 17 00
  • Osoba do kontaktu: Katarzyna Dradra