Przedstawiciel Handlowy – Branża Rolnicza

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    do negocjacji
  • Typ umowy:
    Umowa o pracę
  • Dodano:
    1 rok temu
  • Kategoria:
    Praca Przedstawiciel handlowy
  • Termin ważności:
    15 grudnia 2022
  • Rodzaj pracy:

Oficjalny Dystrybutor marki Agrirepel w Polsce firma Hathor Sp z.o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska, w szczególności województwo Podlaskie

CV proszę wysyłać na adres kontakt@hathoreko.pl

Opis stanowiska:

– realizowanie procesu sprzedaży oraz strategii handlowej wśród klientów detalicznych i hurtowych w Polsce,

– ścisła współpraca z Dyrektorem Handlowym oraz z oddziałami w grupie międzynarodowej,

– sprzedaż oraz promowanie produktów na terenie całego kraju.

Wymagania:

– znajomość środowiska rolniczego oraz doświadczenie w branży rolniczej- warunek konieczny,

– doskonała znajomość technik sprzedaży, umiejętność wywierania wpływu- warunek konieczny,

– min. dwuletnie doświadczenie w sprzedaży,

– prawo jazdy kat. B,

– dyspozycyjność (praca wiąże się z częstymi podróżami na terenie kraju),

– mile widziana znajomość j. angielskiego , znajomość j. francuskiego będzie dużym atutem,

– znajomość pakietu MS Office,

– komunikatywność,

– samodzielność w działaniu i motywacja w dążeniu do celu,

Poszukujemy osoby dynamicznej, zdeterminowanej z wysokorozwiniętymi zdolnościami interpersonalnymi, lubiącą kontakt bezpośredni z klientem.

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

– niezbędne narzędzia do pracy takie jak : samochód służbowy, telefon, laptop,

– atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz wiedzy,

– pracę w młodym, dynamicznym zespole,

– możliwości rozwoju osobistego i zawodowego,

– szkolenia produktowe.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).