Przedstawiciel Handlowy – Nie wymagamy doświadczenia

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    5 000,00 zł - 25 000,00 zł
  • Typ umowy:
    Kontrakt
  • Dodano:
    2 tygodnie temu
  • Kategoria:
    Praca Przedstawiciel handlowy
  • Termin ważności:
    5 listopada 2024
  • Rodzaj pracy:

Aplikuj już teraz i sprawdź się jako przedstawiciel handlowych polskiego produktu!

Nie jesteś z Rzeszowa ? Nie szkodzi pracuj gdzie chcesz !!

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się, polską firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą rozwiązań z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). W związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi produktami, poszukujemy Przedstawicieli Handlowych do pracy w systemie door-to-door.

Miejsce pracy: Cała Polska

Forma współpracy: prowizja (bez górnej granicy zarobków)

Twoje zadania:

Aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz biznesowych

Doradztwo w zakresie oferowanych rozwiązań OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii)

Przeprowadzanie prezentacji produktowych i negocjacje handlowe

Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

Oczekujemy:

Zaangażowania i samodzielności

Wysokiej kultury osobistej i umiejętności komunikacyjnych

Gotowości do pracy w terenie

Zdolności negocjacyjnych i orientacji na wynik

Oferujemy:

Atrakcyjny system prowizyjny bez górnego limitu zarobków

Elastyczny czas pracy

Profesjonalne szkolenia produktowe i sprzedażowe

Możliwość rozwoju w szybko rosnącej branży przyszłości

Wsparcie doświadczonego zespołu i nowoczesne narzędzia pracy

Jeżeli szukasz pracy, która daje nieograniczone możliwości zarobkowe oraz satysfakcję z przyczyniania się do rozwoju ekologicznych technologii – dołącz do nas!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Zapraszamy do współpracy!