recepcjonista

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    do negocjacji
  • Typ umowy:
    Umowa o pracę
  • Dodano:
    2 miesiące temu
  • Kategoria:
    Praca Hotelarstwo
  • Termin ważności:
    26 marca 2024
  • Rodzaj pracy:
Poszukujemy recepcjonisty hotelowego, który będzie pierwszym punktem kontaktowym naszych gości i będzie zarządzał wszystkimi aspektami ich zakwaterowania.

OBOWIĄZKI

Wykonuj wszystkie zadania związane z zameldowaniem i wymeldowaniem
Zarządzaj rezerwacjami online i telefonicznymi
Poinformuj klientów o metodach płatności i zweryfikuj dane karty kredytowej
Zarejestruj gości, zbierając niezbędne informacje (takie jak dane kontaktowe i dokładne daty ich pobytu)
Powitaj gości po ich przybyciu i przydziel pokoje
Podaj informacje o naszym hotelu, dostępnych pokojach, cenach i udogodnieniach
Reaguj na skargi klientów terminowo i profesjonalnie
Współpracuj z naszym personelem sprzątającym, aby upewnić się, że wszystkie pokoje są czyste, schludne i w pełni umeblowane, aby sprostać potrzebom gości
Potwierdzaj rezerwacje grupowe i organizuj spersonalizowane usługi dla klientów VIP i uczestników wydarzeń, takich jak goście weselni
W razie potrzeby sprzedawaj dodatkowe udogodnienia i usługi
Prowadź aktualne rejestry rezerwacji i płatności

WYMAGANIA

Pewność siebie
Silne umiejętności obsługi komputera
Idealny kandydat będzie miał co najmniej 1–2 lata doświadczenia w hotelarstwie, handlu detalicznym lub innym zawodzie w podobnym środowisku zorientowanym na klienta
Niezawodny transport
Doświadczenie w Operze PMS jest zaletą, ale nie wymogiem
Silne umiejętności werbalne, pisemne i interpersonalne
Silna dbałość o szczegóły
Zaangażowanie w wyjątkową obsługę w każdej sytuacji
Umiejętność zachowania pozytywnego i profesjonalnego nastawienia podczas radzenia sobie w każdej sytuacji
Przestrzegaj zasad i procedur hotelu
Możliwość pracy w elastycznym grafiku, włączając święta i weekendy