Rejestrator / Rejestratorka Medyczna

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    do negocjacji
  • Typ umowy:
    Umowa o pracę
  • Dodano:
    6 miesięcy temu
  • Kategoria:
    Inne
  • Termin ważności:
    1 grudnia 2023
  • Rodzaj pracy:

Warszawskie Centrum Okulistyczne LIBERMEDIC poszukuje pracownika/pracownicy na stanowisko Rejestrator Medyczny/Rejestratorka Medyczna w swojej siedzibie przy ul. Sokołowskiej 9, l. U 9 i U15, 01 – 142 Warszawa (Wola)

Zatrudnienie w formie najwygodniejszej dla pracownika (zakres pracy – optymalnie cały etat)

– umowa o pracę

– umowa – zlecenie

– B2B

Godziny pracy (praca stacjonarna):

– praca zmianowa (9.00 – 15.00, 14.00 – 19.00 lub 9.00 – 19.00)

Zakres obowiązków:

– osobisty, telefoniczny i mailowy kontakt z pacjentem (m.in. zapisy, ustalanie terminów wizyt, badań i zabiegów, wstępna weryfikacja kompletności dokumentacji przedoperacyjnej, uzyskiwanie zgody na leczenie, przygotowywanie do podpisu przez pacjenta umów na zabiegi)

– informacja o świadczonych usługach, opieka nad pacjentem oczekującym na wizytę w Klinice

– dbałość o pozytywny wizerunek kliniki, stosowanie się do procedur firmowych

– rozliczenia z pacjentami (przyjmowanie należności, fakturowanie, raporty dzienne sprzedaży)

– archiwizacja dokumentacji medycznej

– praca z programem – medyczno – księgowym (Unison/Subiekt GT)

– współpraca z personelem medycznym i administracją Kliniki

– przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych

– nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących zasad sanitarnych przez osoby odwiedzające Klinikę

Oczekiwania:

– mile widziane doświadczenie w pracy z klientem

– mile widziana znajomość j. angielskiego

– umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office (Word, Excel) oraz urządzeń biurowych, jak drukarka, skaner, kasa/drukarka fiskalna, terminal płatniczy

– wyksztalcenie minimum średnie

– zaangażowanie i proaktywność

– umiejętność pracy w zespole

– nastawienie na osiąganie celów

– wysoka kultura osobista

– dobra organizacja pracy

– dokładność i systematyczność w wykonywaniu zadań

Umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy:

– stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o preferencje pracownika dot. formy zatrudnienia

– praca tylko w dni robocze pon. – pt.  (Klinika jest otwarta w godz. 9.00 – 19.00)

– wstępne przeszkolenie na stanowisku pracy

– szkolenie doskonalące

– premie związane z efektywnością pracy

– dobry dojazd do pracy: Metro Warszawa – Młynów, tramwaj (ul. Wolska), autobus (ul. Wolska, ul. Górczewska), PKP podmiejskie Warszawa Młynów – wszystkie przystanki 5 min. pieszo od miejsca pracy

– podziemny, bezpłatny parking dla osoby korzystającej z samochodu

Warszawskie Centrum Okulistyczne LIBERMEDIC (www.libermedic.com) jest nowoczesną, specjalistyczną kliniką oferującą pacjentom szeroką gamę konsultacji, badań, jak również zabiegów operacyjnych w diagnostyce i leczeniu wad i chorób narządu wzroku m.in. takich jak zaćma, jaskra, stożek rogówki, jak również zabiegów w zakresie okuloplastyki. LIBERMEDIC zapewnia wszystkim pacjentom profesjonalną opiekę lekarzy klinicystów, jak również zaangażowany i doświadczony personel pielęgniarski.
LIBERMEDIC współpracuje z 20+ lekarzami, doświadczonymi specjalistami  I klinicystami jak również anestezjologami, optometrystami i pielęgniarkami pod nadzorem medycznym Pani Prof. dr hab. n. med. Iwony Grabska-Liberek, doświadczonego i uznanego chirurga – okulisty.

CV prosimy wysyłać na adres e-mail: kontakt@libermedic.com

Przy składaniu CV proszę uwzględnić klauzulę RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LIBERMEDIC Grabska – Liberek I. i Liberek B. Sp. J. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).