RZEŹNIK – TRYBOWANIE ZADÓW

Oferta pracy

PM Staffing Agencja zatrudnienia poszukuje osób do Trybowania zadów wołowych w Holandii.
Wynagrodzenie nawet do 3000 euro netto miesięcznie za 8 godzin pracy dziennie.

PM Staffing nr. certyfikatu 17099.
Poszukujemy dla jednego ze swoich klientów, osób chętnych do pracy w zawodzie rzeźnika.

Miejsce pracy: Holandia

Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

OPIS STANOWISKA:
– praca od poniedziałku do piątku
– praca na jedną zmianę w godzinach od (5:00-15:00)

WYMAGANIA:
– dobre doświadczenie w trybowaniu wołowiny (zady)

OFERUJEMY:
– atrakcyjne wynagrodzenie nawet 3000 euro netto miesięcznie.
– umowę o pracę
– zakwaterowanie, pokoje max 2 osobowe
– ubezpieczenie
– opiekę polskiego koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania przez przesłanie CV w wersji polskiej na email; info@pmstaffing.pl

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: +48 883 310 216. Można łatwo wysłać SMS o treści ZADY a my oddzwonimy.