Specjalista ds. obróbki zdjęć do sklepu internetowego

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    do negocjacji
  • Typ umowy:
    Umowa zlecenie
  • Dodano:
    6 miesięcy temu
  • Kategoria:
    Praca Grafik
  • Termin ważności:
    7 listopada 2023
  • Rodzaj pracy:

Opis zlecenia:

Poszukujemy doświadczonego grafika do stałej współpracy przy obróbce zdjęć produktów dla naszego sklepu internetowego. Zależy nam na profesjonalnym wyglądzie naszych produktów, które będą prezentowane klientom.

Zakres obowiązków:

Retuszowanie i korygowanie zdjęć produktowych;
Dostosowywanie wymiarów zdjęć do standardów sklepu internetowego;
Ujednolicenie stylu prezentacji produktów;
Optymalizacja zdjęć pod kątem szybkości ładowania się na stronie;
Współpraca z zespołem marketingowym w celu tworzenia atrakcyjnych grafik promocyjnych;
Proponowanie kreatywnych rozwiązań mających na celu poprawę wizualnej prezentacji produktów.
Wymagania:

Doświadczenie w pracy z programami do obróbki graficznej, takimi jak Adobe Photoshop, Lightroom, czy GIMP;
Zmysł estetyczny i dobre oko do detali;
Zdolność do pracy na podstawie wytycznych oraz samodzielne podejmowanie decyzji o wyglądzie finalnym zdjęć;
Umiejętność pracy pod presją czasu i zarządzanie wieloma projektami jednocześnie;
Doświadczenie w pracy dla sklepów e-commerce będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:

Elastyczne godziny pracy;
Możliwość długoterminowej współpracy;
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;
Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole;
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
Aplikacja:

Prosimy o przesłanie portfolio zawierającego przykłady obróbki zdjęć produktowych oraz CV na adres grzegorzel@gmail.com. W tytule wiadomości prosimy umieścić “Specjalista ds. obróbki zdjęć