SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Oferta pracy

Stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU
Miejsce pracy: Firma Vitakraft z siedzibą w Třanovice – Republika Czeska (10km od Cieszyna)

Wymagania:

– wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ekonomia/ zarządzanie/marketing
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego
– bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności MS Excel
– bardzo dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność i terminowość
– dyspozycyjność, samodzielność
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– umiejętność pracy w zespole
– prawa jazdy kat. B

Twoje obowiązki:
– przygotowywanie zestawień/ analiz/ raportów
– utrzymywanie kontaktów z klientami firmy
– przygotowywanie i wysyłanie ofert handlowych
– przyjmowanie i obsługa zamówień
– prowadzenie spraw administracyjno-organizacyjnych związanych z działem handlowym
– ścisła współpraca z działem księgowości, logistyki, zakupu
– działania marketingowe w zakresie organizacji eventów, wydarzeń branżowych i sprzedażowych

Oferujemy:

– stabilne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– wsparcie ze strony doświadczonych pracowników
– atrakcyjne wynagrodzenie
– możliwość rozwoju
– pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
– praca jednozmianowa, od poniedziałku do piątku

Dane kontaktowe:

Numer telefonu: +48 516 165 851
Osoba kontaktowa: Agneiszka

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres:  sprzedaz@vitakraft.pl

Prosimy o dodanie do CV klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: