Szukamy Pracownika do Kompletacji Zamówień w Sklepie Internetowym

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    do negocjacji
  • Typ umowy:
    Umowa o pracę
  • Dodano:
    2 miesiące temu
  • Kategoria:
    Inne
  • Termin ważności:
    12 czerwca 2024
  • Rodzaj pracy:

Poszukujemy osoby dynamicznej i sumiennej, która dołączy do naszego zespołu jako Pracownik do Kompletacji Zamówień w naszym sklepie internetowym. Jeśli jesteś osobą dokładną, lubisz pracę zespołową i masz dobre umiejętności organizacyjne, ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Kompletacja zamówień zgodnie z procedurami firmy
  • Pakowanie towarów z uwzględnieniem standardów jakościowych.
  • Przygotowywanie przesyłek do wysyłki.
  • Utrzymywanie porządku w magazynie.
  • Przyjmowanie, kontrola i składowanie dostaw towarów zgodnie z procedurami firmy.

Wymagania:

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Chęć do nauki i rozwijania umiejętności.
  • Komunikatywność i gotowość do pracy na stanowisku fizycznym.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV na adres email: rekrutacja@przydasie.pl

Miejsce pracy: Osowa. koło Bychawy

Nie czekaj! Dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami rozwijaj nasz sklep internetowy!