Szwaczka

Oferta pracy

Projektanci Kariery to Grupa Kapitałowa, która działa na terenie Europy od 2000 roku. Specjalizujemy się w branży metalowej, logistycznej, meblarskiej oraz produkcyjnej. Rekrutujemy specjalistów oraz osoby niewykwalifikowane do pracy w Europie, głównie z Ukrainy, Gruzji, Białorusi, Kazachstanu, Azerbejdżanu i Indii. Kompleksowo zapewniamy naszym pracownikom pracę i opiekę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

SZWACZ/KA

Miejsce pracy: Polska (woj. wielkopolskie, opolskie, łódzkie)

Posiadamy oferty pracy w różnych lokalizacjach w całej Polsce. Aktualnie wolne wakaty mamy w zakładach w województwie wielkopolskim, opolskim i śląskim. Poszukujemy osób z obszarów całej Polski chętnych do relokacji na czas trwania projektu (zapewniamy grupowe zakwaterowanie) lub gotowych na dojazdy.

OBOWIĄZKI

• szycie wyrobów z tkaniny/skóry według wzorców i szablonów
• szycie wg. zleceń, np. wyrobów tekstylnych, tapicerki meblowej, ubrań, masek ochronnych itp.
• obsługa maszyn szwalniczych (np. Adler, Kingtex, Jack, Siruba, Juki)
• właściwa i terminowa realizacja zadań
• zapewnianie ciągłości produkcji
• dbanie o porządek na stanowisku pracy
• kontrola jakości, odpowiedzialność za jakość wykonanych prac
• stosowanie się do zasad BHP oraz instrukcji stanowiskowych

WYMAGANIA

• doświadczenie w szyciu lub na podobnym stanowisku
• mile widziane wykształcenie zawodowe lub ukończony kurs
• umiejętności krawieckie lub szwalnicze
• umiejętność czytania rysunków technicznych
• umiejętności manualne
• umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
• sumienne wykonywanie obowiązków, terminowość
• wymagana komunikatywna znajomość jednego z języków: polski, angielski, rosyjski, ukraiński

OFERUJEMY

• pracę od zaraz
• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z gwarancją dużej liczby godzin
• stałą pracę lub tymczasową w zależności od preferencji kandydata
• stabilne zatrudnienie w firmie o 20-letnim doświadczeniu
• w razie zmiany miejsca zamieszkania pomagamy w relokacji: zapewniamy zakwaterowanie (stała opłata za media po stronie pracownika) oraz transporcie dla grup osób
• samochód służbowy dla grup pracowników
• możliwość rozwoju zawodowego
• przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
• dla obcokrajowców pomoc w uzyskaniu certyfikatu rezydencji podatkowej w Polsce oraz karty pobytu