Tokarz/ Frezer/ Szlifierz konwencjonalny Francja

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    do negocjacji
  • Typ umowy:
    Umowa zlecenie
  • Dodano:
    5 miesięcy temu
  • Kategoria:
    Praca na Produkcji
  • Termin ważności:
    31 grudnia 2023
  • Rodzaj pracy:

Dla naszego francuskiego klienta z branży lotniczej poszukujemy operatora obrabiarek konwencjonalnych (tokarka, frezarka, szlifierka) ze znajomością języka francuskiego i/lub angielskiego na okres od 3 do 6 miesięcy. Praca na tokarkach RAMO Towers, frezarce Ernault oraz szlifierce STUDER. Nasz klient zlokalizowany jest w Bayonne nad zatoką Biskajską. Zatrudnienie na warunkach francuskich.

Twoje główne zadania:

  • wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną na maszynach: tokarki RAMO Towers, frezarka Ernault oraz szlifierka STUDER
  • kontrola międzyoperacyjna detali
  • realizacja zadań zgodnie z zasadami jakości oraz przepisami BHP
  • podstawowa konserwacja oraz utrzymanie maszyn

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • przynajmniej 5-letnie doświadczenie w samodzielnej pracy na maszynach konwencjonalnych
  • umiejętność zaplanowania kolejności wykonywania poszczególnych operacji technologicznych
  • język francuski i/lub angielski w stopniu komunikatywnym

Co oferujemy:

  • praca tymczasowa na okres 3-6 miesięcy
  • 13€ brutto za godzinę pracy w systemie 37h tygodniowo
  • 75€ diety dziennie
  • zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • podróż w obie strony na koszt pracodawcy
  • symulacja wynagrodzenia netto przed opodatkowaniem: 2800€ (już po odliczeniu zakwaterowania)

Osoba kontaktowa:

Judyta Tetzlaff

tel. 516 503 604

email: judyta@tetzlaff-hr.pl

Prosimy o dodanie do CV klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: