Konsultant ds. rekrutacji i selekcji

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    do negocjacji
  • Typ umowy:
    Umowa o pracę
  • Dodano:
    3 lata temu
  • Kategoria:
    Praca HR
  • Termin ważności:
    4 kwietnia 2021
  • Rodzaj pracy:

Projektanci Kariery to Grupa Kapitałowa, która działa na terenie Europy od 2000 roku. Specjalizujemy się w branży metalowej, logistycznej, meblarskiej oraz produkcyjnej. Rekrutujemy specjalistów oraz osoby niewykwalifikowane do pracy w Europie, głównie z Ukrainy, Gruzji, Białorusi, Kazachstanu, Azerbejdżanu i Indii. Kompleksowo zapewniamy naszym pracownikom pracę i opiekę.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole, woj. Opolskie

OFERUJEMY

  • Ciekawą i kreatywną pracę z możliwością bezpośredniego wpływu na kierunek rozwoju firmy
  • Rynkowe wynagrodzenie i przejrzysty system motywacyjny, uzależniony od obiektywnych wyników pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop i telefon
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w wielokulturowym zespole
  • Wsparcie współpracowników w adaptacji

OBOWIĄZKI

  • Rekrutacja i selekcja kandydatów na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz specjalistyczne
  • Pozyskanie kandydatów w oparciu o zamówienia klientów ( zgodne z opisem stanowiska)
  • Analiza dokumentów rekrutacyjnych/Selekcja kandydatów/ Przedstawianie rekomendacji
  • Utrzymywanie kontaktu (mailowego/telefonicznego) z kandydatami na wszystkich etapach rekrutacji zgodnie ze standardami firmy
  • Budowanie, zarządzanie i efektywne wykorzystanie bazy kandydatów
  • Prowadzenie badań rynku, testowanie nowych technik oraz rozwijanie metod rekrutacyjnych kontaktu z kandydatami

WYMAGANIA

  • Dobra znajomość języka angielskiego i rosyjskiego w stopniu umożliwiającym swobodą komunikację- warunek konieczny!
  • Minimum roczne doświadczenie w samodzielnej rekrutacji i selekcji kandydatów na określone stanowiska
  • Wiedza na temat narzędzi i trendów w obszarze rekrutacji i selekcji pracowników
  • Nastawienie na wynik
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Organizacji czasu pracy
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B- mile widziane