Stowarzyszenie Teatr Komuna Warszawa zatrudni osobę na stanowisko specjalista ds. finansów i kadr

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    do negocjacji
  • Typ umowy:
    Umowa zlecenie
  • Dodano:
    2 miesiące temu
  • Kategoria:
    Praca HR
  • Termin ważności:
    13 marca 2024
  • Rodzaj pracy:

Obowiązki:

  • przygotowanie i bieżące prowadzenie dokumentów sprzedażowych i ich rejestrowanie w aplikacjach
  • rejestrowanie dokumentów finansowych w aplikacjach
  • nadzór nad wpływami
  • archiwizacja dokumentów
  • sprawy kadrowe (badania, bhp, urlopy), bieżąca obsługa spraw pracowniczych
  • przygotowywanie umów różnego rodzaju, także z kontrahentami zagranicznymi
  • stała współpraca z menedżerką finansową oraz księgowością

Nasze wymagania:

  • dokładność, skrupulatność, rzetelność, obowiązkowość
  • wykształcenie średnie
  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, tj. w zakresie rachunkowości, bankowości, finansów
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • podczas okresu próbnego: umowa – zlecenie w niepełnym wymiarze (około 40-60 godzin, maksymalnie 80 godz. miesięcznie)
  • elastyczne godziny pracy, możliwa częściowo praca zdalna
  • praca w centrum Warszawy
  • wynagrodzenie: 40 zł netto za godzinę