Specjalista do obsługi maszyn CNC

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    do negocjacji / Miesięczne
  • Typ umowy:
    Umowa o pracę
  • Dodano:
    2 miesiące temu
  • Kategoria:
    Praca na Produkcji
  • Termin ważności:
    11 kwietnia 2024
  • Rodzaj pracy:

Dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko operatora maszyn CNC w Żorach.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn zgodnie z zatwierdzonym procesem technologicznym;
  • posługiwanie się maszynami do obróbki mechanicznych elementów metalowych (m.in. frezarka, giętarka, tokarka, centra CNC);
  • wypełnianie wymaganych formularzy produkcyjnych;
  • natychmiastowe zgłaszanie awarii, usterek oraz zatrzymań produkcji;
  • prowadzenie kontroli stanowiskowej.

Oczekujemy:

  • Gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym/ równoważnym;<-polega na możliwości wprowadzenia przedłużonej dobowej normy czasu pracy, jeżeli rodzaj pracy lub szczególna organizacja uzasadniają takie przedłużenie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, minimum 2 lata;
  • znajomości sterowań Mazak, Okuma, Fanuc.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • benefity po okresie próbnym;
  • premia uznaniowa do 12%;
  • premie kwartalne;
  • system poleceń pracowniczych.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV za pomocą opcji APLIKUJ na stronie.

Prosimy o dodanie do CV klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: