Specjalista ds. obsługi Klienta

  • Lokalizacja:
    Warszawa Warszawa Warszawa Warszawa , mazowieckie mazowieckie mazowieckie mazowieckie , Polska Polska Polska Polska
  • Stawka:
    do negocjacji
  • Typ umowy:
    umowa zlecenie
  • Dodano:
    1 miesiąc temu
  • Kategoria:
    Praca Biurowa
  • Ważna do:
    18 kwietnia 2019

STUDENCI/ ABSOLWENCI

ze znajomością języków obcych

na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z klientami zagranicznymi,
  • Rejestrowanie oraz klasyfikowanie nadchodzących zgłoszeń,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów,
  • Kompleksowa obsługa klienta,
  • Analizowanie zapytań dotyczących problemów klienta i określanie priorytetów nadchodzących zgłoszeń.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość jednego z wymienionych języków (niemiecki, francuski, chorwacki, estoński, włoski, czeski, słowacki) – warunek konieczny,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w przypadku braku znajomości j. polskiego
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne,
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Atrakcyjny program szkoleń,
  • Interesującą i atrakcyjną pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz nauki zawodu,
  • Elastyczny grafik
  • Praca stacjonarna w Warszawie lub home office
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@hrsystems.pl    z podaniem w tytule wiadomości nr ref. Absolwent/2019

Lokalizacja

Ta praca wygasła. Save job