Specjalista ds. obsługi Klienta

Oferta pracy

STUDENCI/ ABSOLWENCI

ze znajomością języków obcych

na stanowisko

Zakres obowiązków:

– Kontakt z klientami zagranicznymi

– Rejestrowanie oraz klasyfikowanie nadchodzących zgłoszeń,

– Rozwiązywanie bieżących problemów,

– Kompleksowa obsługa klienta,

– Analizowanie zapytań dotyczących problemów klienta i określanie priorytetów nadchodzących zgłoszeń.

Wymagania:

– Bardzo dobra znajomość jednego z wymienionych języków (niemiecki, francuski, chorwacki, estoński, włoski, czeski, słowacki) – warunek konieczny,

– Dobra znajomość języka angielskiego w przypadku braku znajomości j. polskiego

– Doskonałe umiejętności interpersonalne,

– Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,

– Umiejętność pracy w zespole,

– Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

– Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów

– Atrakcyjny program szkoleń,

– Interesującą i atrakcyjną pracę w międzynarodowym środowisku,

– Możliwości rozwoju zawodowego oraz nauki zawodu,

– Elastyczny grafik

– Praca stacjonarna w Warszawie lub home office

– Przyjazną atmosferę w pracy.

Dodatkowe informacje:

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@hrsystems.pl    z podaniem w tytule wiadomości nr ref. Absolwent/2019