bok@damprace.pl Nowy Sącz, woj. małopolskie Pon - Sb 8.00 - 18.00. Nd ZAMKNIĘTE

Praca Nauczyciel/Trener

Pokaż filtr

Kategoria: Praca Nauczyciel/Trener

Zobacz opis

Praca Nauczyciel/Trener

Nauczyciel to osoba, która posiada odpowiednie doświadczenie, cechy osobowości, a także wykształcenie do prowadzenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Praca nauczyciela jest bardzo wymagającym zajęciem. Nauczyciel to odpowiedzialny zawód, którego wykonywanie powinno wynikać między innymi z powołania.

Na czym polega praca nauczyciela?

Na barkach nauczycieli spoczywa zaufanie społeczne, dlatego też powinni przykładać oni ogromną wagę do realizowania interesu publicznego. Rodzice oddają swoje pociechy pod nauczycielskie skrzydła i liczą, że poskutkuje to wyedukowaniem ich dzieci na mądrych i rezolutnych obywateli. Ciężar, który spada na nauczyciela polega między innymi na znalezieniu balansu pomiędzy standardami, które narzucane są przez obecny system edukacji, a coraz wyższym poziomem nauczania, wpajaniem wysokiego poziomu moralności oraz etyki, a problemami, które wynikają z wieku, w którym znajdują się uczone dzieci, w tym często okresem ich buntu.

Oferty pracy dla nauczycieli są różne. Mogą oni poszukiwać etatu w szkołach podstawowych, liceach oraz technikach. Każdy z poziomów nauczania cechuje się inną relacją z uczniami. Tutaj bardzo ważną rolę ogrywa wiek w jakim się oni znajdują. Nauczyciele mogą szukać zajęcia przeglądając także inne oferty pracy. Trener biznesu, to dla przykładu zajęcie, które ma już zupełnie inną specyfikę niż praca w szkole.

Na czym polega praca trenera biznesu?

Szkolenia biznesowe cieszą się na dzisiejszym rynku pracy ogromną popularnością. Ten rodzaj branży szkoleniowej rozwija się w zaskakująco szybkim tempie. Coach, czyli osoba odpowiedzialna na prowadzenie szkoleń pomaga w podnoszeniu kwalifikacji innym ludziom. W efekcie tych działań ma to przynieść osiąganie przez nich dobrych rezultatów w kwestiach składających się na ich sukces zawodowy w dziedzinie biznesu.

Od kandydatów na to stanowisko wymaga się umiejętności przekazywania informacji, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, odpowiedniej wiedzy oraz wykształcenia oraz zapału do wykonywania powierzonych im obowiązków. Jest to zawód niezwykle wymagający ponieważ wymaga on ciągłego poszerzania swojej wiedzy.

Ile zarabiają osoby na tym stanowisku?

Zarobki trenerów biznesu rozpoczynają się od 3 tys. do nawet kilkudziesięciu tysięcy miesięcznie brutto. Jest to zależne od poziomu doświadczenia trenera.

Praca jako trener – szkoleniowiec. Na czym to polega?

Osoba pracująca jako szkoleniowiec odpowiedzialna jest za przekazywanie swojej prywatnej wiedzy oraz umiejętności innym innym. Zawsze wynika to z doświadczenia zdobytego w wyniku własnej pracy, rzadko z posiadanej wiedzy teoretycznej. Osoba na tym stanowisku musi potrafić w łatwy sposób nawiązywać kontakt z ludźmi i chcieć dzielić się swoim doświadczeniem. W końcu jej domeną jest przeprowadzanie szkoleń.

Ile zarabiają szkoleniowcy? Ceny ich wynajęcia rozpoczynają się od 150 zł brutto za godzinę ich pracy.

Praca jako trener personalny.

Trenerzy indywidualni to niezwykle popularne zajęcie. Pozwala ono łączyć pasję uprawiania różnego rodzaju sportów wraz z pracą zarobkową. Na obecnym rynku pracy jest duże potrzebowanie na instruktorów fitness, trenerów tenisa, piłki nożnej czy też tych do prowadzania treningów personalnych na siłowniach. Zawód ten daje ogromne możliwości rozwoju, a także pozwala czerpać satysfakcje np. w wyniku obserwowania sukcesów, które są odnoszone przez wychowanków. Uprawianie tego zajęcia powinno być zarezerwowane dla osób, które ukończyły odpowiednie kursy lub studia i posiadają niezbędną wiedzę do prowadzenia zajęć związanych z wychowaniem fizycznym.

Zarobki trenerów personalnych to bardzo szeroki temat. Mogą one być oparte o średnią krajową wzbogaconą w system premiowy w przypadku pracy w niektórych placówkach lub o system, w którym trenerzy sami wyceniają swoje usługi. Stawka godzinowa w tym zawodzie zaczyna się średnio od 80 zł brutto za godzinę, ale nie stanowi to reguły. W przypadku tej pracy cena za wynajęcie trenera zazwyczaj idzie w parze z jakością jego oferty.

Promar Mielec

Lektor języka angielskiego

500,00 zł - 2 500,00 zł
Mielec Mielec Mielec Mielec , podkarpackie podkarpackie podkarpackie podkarpackie , Polska Polska Polska Polska
admin

Kurs pedagogiczny z elementami coachingu

admin
1 280,00 zł
Bielsko-Biała Bielsko-Biała Bielsko-Biała Bielsko-Biała , śląskie śląskie śląskie śląskie , Polska Polska Polska Polska